Losy III wojny światowej rozstrzygnie rosyjski „Burewiestnik”

Reklama

czw., 07/25/2019 - 13:06 -- koscielniakk

Zachód straszy cały świat istnieniem pewnych tajnych planów przejęcia Europy przez Rosję , informują rosyjskie media. Eksperci uważają, że te pogłoski tylko odwracają uwagę społeczeństwa od prawdziwego problemu.

Brytyjski żołnierz Heinrich Brauss powiedział, że NATO niepotrzebnie straszy wszystkich i siebie mitycznymi zagrożeniami ze strony Moskwy. Sojusz powinien poważniej zastanowić się nad niebezpieczeństwami wynikającymi z najnowszej broni, którą posiada Rosja.

Brytyjczyk uważa, że najbardziej niebezpieczną z listy najnowszych broni dostępnych w Rosji jest pocisk manewrujący „Burewiestnik”. Jest wyposażony w głowicę nuklearną i ma nieograniczony zasięg. Rakieta może zniszczyć każdą obronę.

Ta rakieta, dodaje Paweł Podwig, który pracuje w Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Współpracy na Uniwersytecie Stanforda, daje Rosji niepodważalną przewagę nad wszystkimi przeciwnikami.

Oprócz „Burewiestnika” na wyposażeniu Rosji znajduje się międzykontynentalny kompleks „Sarmat” i pocisk hipersoniczny „Awangard”. Brytyjscy eksperci podkreślają, że Rosja jest w pełni przygotowana do trzeciej wojny światowej i jest w stanie chronić swoje terytoria przed atakiem.

Autor: 
---------------
Źródło: 

Sputniknews

Dział: 

Reklama