Najczęściej Czytane

USA zbombardowały Syrię. Putin: to akt agresji na suwerenny kraj
Po amerykańskim ataku rakietowym na bazę lotniczą Shayrat Rosjanie chcą zwołania w trybie pilnym posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ. - To akt agresji na suwerenny kraj - uważa prezydent Władimir Putin.
RON PAUL: Użycie sarinu w Syrii to prowokacja Mossadu wymierzona w Assada. Trump dał się nabrać?
Według byłego Kongresmena Rona Pauela, atak chemiczny  w Khan Sheikhoun, który zabił 30 dzieci i doprowadził do interwencji w Syrii, mógł być atakiem sprokurowanym przez służby specjalne.
Skandal! Generał śmiał się z Macierewicza. Już go nie ma. Następny gen.Gocuł?
Antoniemu Macierewiczowi nie można odmówić pracowitości, bo, według naszych informacji, niemal codziennie wychodzi ze swojego resortu późnym wieczorem. Przy tym okazuje się, że wypytuje wojskowych o... 10 kwietnia 2010 roku i niszczy każdego, kto ośmieli się kwestionować jego działania.
Ruszyła budowa tarczy antyrakietowej w Redzikowie. Będzie służyć bezpieczeństwu USA. Co z Polską?
W Redzikowie odbyła się uroczysta inauguracja budowy bazy amerykańskiego systemu tzw. tarczy antyrakietowej.
DORADCZYNIE MACIEREWICZA ZDEMASKOWANE. DZIĘKI CZYTELNIKOM OKO.PRESS
Wiemy już, kim są tajemnicze doradczynie ministra obrony Antoniego Macierewicza. To m.in. była właścicielka firmy odzieżowej i 28- letnia instruktorka nurkowania.
Zestaw rakietowy z Mesko: Pioruny zastąpią Gromy
Parametry Pioruna wskazują, że polskie zakłady zbrojeniowe zbudowały przeciwlotniczy oręż lepszy od amerykańskich legendarnych stingerów i rosyjskich zestawów Igła.
NOWY BWP DLA POLSKIEJ ARMII
Głównym celem BWP jest przewożenie wojsk na pole walki oraz zapewnienie im odpowiedniego wsparcia ogniowego.
Polskie Kły VIII – Propozycja na Homara: HIMARS
Ósma część cyklu pod tytułem Polskie Kły dotyczy programu pozyskania na stan wojska polskiego systemu rakietowego dla wojsk lądowych zdolnego do rażenia celów do 300 kilometrów w głębi ugrupowania przeciwnika. A dokładniej system na trafić do Wojsk Rakietowych i Artylerii (WRiA). Teraz zaprezentuje pierwszego kandydata na system rakietowy Homar(...)
MON dla WOT kupi od "Łucznik" Radom 50 tys. karabinów Grot - MSBS-5,56
MON kupi polskie karabiny dla Wojsk Obrony Terytorialnej. Podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach doszło wstępnego porozumienia w sprawie umowy o zakupie przez MON 50 tys. karabinów Grot na potrzeby Wojsk Obrony Terytorialnej.
Nowoczesne technologie w siłach zbrojnych Rosji
Instrument „oślepiający” żywą siłę i urządzenia optyczne wroga pozwala ukryć desant, poinformował rzecznik projektanta nowej broni „Zjednoczonej Korporacji Budowy Aparatury”.
Sejm uchwalił: w 2017 r. powstaną Wojska Obrony Terytorialnej
Sejm uchwalił ustawę powołującą Wojska Obrony Terytorialnej. Nowy rodzaj sił zbrojnych w Wojsku Polskim ma powstać z początkiem 2017 r. i w 2019 roku w WOT będzie służyło ponad 50 tys. żołnierzy.
Weteran wojenny drwi z Misiewicza: To jest Nikodem Dyzma
Ostre słowa weterana misji w Iraku i Afganistanie o rzeczniku MON Bartłomieju Misiewiczu. - To jest Nikodem Dyzma, tylko niższego szczebla. Misiewicz nigdy nie powinien piastować tak odpowiedzialnej funkcji, ponieważ do tego nie nadaje.
Polska kupi 96 używanych myśliwców F-16?
MON analizuje zakup 96 używanych myśliwców amerykańskich. Ich modernizacja miałaby się odbyć w Polsce. Jeśli plan zostanie zrealizowany, będziemy w czołówce sił powietrznych państw NATO.
Dlaczego Izrael niszczy Syrię? Powodem są wodo i roponośne Wzgórza Golan
Powodem zniszcznia Syrii przez Izralel są wodo i roponośne Wgórza Golan. Kto Kontroluje wzgórza Golan, ten kontroluje cały region. Z wojskowego punktu widzenia, Wzgórza Golan to także doskonałe wojskowe pozycje do kontroli i ataku.
Obrona terytorialna wypróbuje najnowszy automat Łucznika MSBS
Kilkadziesiąt pierwszych karabinów automatycznych MSBS przetestują żołnierze WOT z Podkarpacia. Udane próby mogą otworzyć przed Fabryką Broni w Radomiu drzwi do wielkich kontraktów - pisze wtorkowa "Rzeczpospolita".
Rosja zaprezentowała"Ojca Wszsytkich Bomb"
Rosja zaprezentowała możliwości swojej bomby, która jest znacznie silniejsza od amerykańskiej "matki wszystkich bomb".
Potrzeba rąk do pracy, wszyscy pytają: gdzie jest Obrona Terytorialna? Właśnie poznaliśmy odpowiedź
W związku z tragicznymi skutkami nawałnic w Polsce podnoszą się głosy zdziwienia: gdzie jest sławna Obrona Terytorialna, której zadaniem jest m.in. "realizacja przedsięwzięć z zakresu zarządzania kryzysowego".
Rosyjska broń hipersoniczna zachwiała nuklearną równowagą! Nie ma przed nią obrony
Wyścig zbrojeń między USA, Rosją i Chinami gwałtownie wszedł na wyższy poziom. Przy broni hipersonicznej klasyczne rakiety balistyczne mogą wydać się niewinnymi zabawkami.
Tej polskiej dywizji Rosjanie bali się najbardziej. Macierewicz właśnie ją rozbraja.
58 Leopardów 2A5 z 34. Brygady Kawalerii Pancernej w Żaganiu ma zostać wysłane do jednostki w Wesołej na wschodzie Warszawy. Brygada stanowiła trzon sił uderzeniowych 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, najsilniejszej jednostki bojowej w całej
Pierwszy kontakt z Polakami walczącymi przeciwko ISIS. Jeden z nich ciężko ranny
Ośmiu Polaków dołączyło do koalicji Syryjskich Sił Demokratycznych, walcząc pod dowództwem Kurdów w międzynarodowej Grupie Zadaniowej "Gniew Eufratu".

Strony